Teklif Formu

Neden E-ticaret Danışmanlığı Hizmeti Almalısınız?

Neden E-ticaret Danışmanlığı Hizmeti Almalısınız?

Neden E-ticaret Danışmanlığı Hizmeti Almalısınız?


E-ticaret çağımızın en önemli kavramlarından biri olurken insanların e-ticaret danışmanlığı alarak bu alanda daha profesyonel çözümlere ulaşmayı arzu ettikleri görülüyor. Özellikle 2020 yılı sonrasında e-ticaret satışlarının artış göstermesi hem yerel hem de ulusal markaları dijital pazarlara sevk etti. Durum böyle olunca e-ticaret dolayısı ile de e-ticaret danışmanlığı her marka için vazgeçilmez kavramlar oldu.

Sizler için hazırladığımız bu yazımızda elektronik ticaret ve bu alanda danışmanlık veren kişi/kurumlar aracılığı ile neler elde edebileceğinize göz atacağız!

İçindekiler

 1. Neden E-ticaret Danışmanlığı Hizmeti Almalısınız?
  1. Bir Danışman Size Neler Katabilir ki?
  2. E-ticaret Sayfanızın Oluşturulması
  3. Arama Motoru Optimizasyonu – SEO
  4. Pazarlama Stratejisi Belirleme
  5. Antalya e-ticaret Danışmanlığı Ücretleri Ne Kadar?

Bir Danışman Size Neler Katabilir ki?


Ticari hayatta X Danışmanı olarak karşılaşılan her şeyden çekinmeye başlayan markalar adının sonuna danışman gelen kimselerin kendilerine ekstra bir finansal yük olduğunu düşünür. Ancak e-ticaret danışmanı bütçenize yük olmaktan ziyade gelirlerinizin arttırılmasında önemli rol oynar. Nasıl mı?

E-ticaret danışmanı, elektronik ticaret ile alakalı bütün taleplerinize çözümler sunar ve sizi bir adım öteye taşır. Bu noktada büyümeyi hedefleyen bir marka olarak Antalya e-ticaret danışmanlığı çözümleri ile neler kazanabileceğinize yakından bir göz atalım!

E-ticaret Sayfanızın Oluşturulması


Tüketicileri etkileyebilmenize olanak sağlayacak üstelik satışlarınızı da yönetmenizi sağlayacak en önemli şey kaliteli bir e-ticaret sayfasıdır. Burada kaliteden kasıt görsel olarak kusursuz tasarlanmış bir sayfa değildir. Tüketici ihtiyaçlarını benimseyen ve bu ihtiyaçlara yönelik çalışmalar yürüterek satışları tetikleyen sayfa kaliteli kabul edilir. Tüm bu özelliklere sahip olmak adına Antalya e-ticaret danışmanlığı hizmetine başvurmanız sizin adınıza çok ciddi bir adım olacaktır.

Arama Motoru Optimizasyonu – SEO


Son yıllarda bir web sitesi olan herkes ‘SEO Uyumu’ kullanımını ağzından düşürmez. Elektronik mağazacılık anlayışı için de çok değerli olan bu kavram kurmuş olduğunuz web sayfasını öne çıkarmak adına değerlidir. Çünkü tıpkı sizin gibi bir web sitesi kurarak ürün satışına başlamak isteyen onlarca marka var. Sizi onlardan farklı kılacak şey Google sıralamalarında ön planda çıkmak olacaktır. Bunu da ancak e-ticaretin ruhunu bilen bir danışman ile başarabilirsiniz.

Pazarlama Stratejisi Belirleme


Başarılı bir e-ticaret markasının başarılı bir stratejisi vardır. Çünkü internet ortamında sizin sattığınız ürünleri satan onlarca web sitesi bulmak mümkün! Hatta büyük pazaryerleri sizin en büyük rakipleriniz olabilir. Bu durumda onlardan farklılığınızı hissettirmek ve ürününüzü müşteriye sunmak adına çeşitli çalışmalar yapmalısınız. Siz bu konuda bilgi sahibi değil misiniz?

Endişelenmenize ya da projenizin iptal olacağını düşünmenize hiç gerek yok! Çünkü sizin adınıza her şeyi düşünen e-ticaret danışmanınız sizi ön plana çıkaracak çalışmalara imza atar. Böylelikle size sadece başarının meyvelerinden faydalanmak kalır!

Antalya e-ticaret Danışmanlığı Ücretleri Ne Kadar?


Başarılı olmanın yolunu öğrendiğinize göre e-ticarette başarılı olabilmek adına ne kadar ödemeniz gerektiğine odaklanmak gerek şimdi de! Çünkü hizmet almayı arzu eden hemen her marka kafasının bir köşesinde ‘Acaba ne kadar ödeyeceğiz?’ sorusunu taşır. Siz de bu konuda meraklıysanız cevabı hemen verelim!

E-ticaret için ödemeniz gereken ücretlerin net bir tarifesi yoktur. Yani alacağınız hizmet size özel olacağından bu noktada nasıl bir çalışma yapıldığına odaklanmak gerekir. Kapsam genişledikçe ödeyeceğiniz ücretler artarken tam tersi durumda ücretler düşer!

Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgimi almak istiyorsunuz ?

© 2019-2022 Oveosoft. Tüm hakları saklıdır. Gizlilik ve Güvenlik