Teklif Formu

Instagram Mağazası Nasıl Oluşturulur?

Instagram Mağazası Nasıl Oluşturulur?


Instagram alışveriş özelliği Türkiye’de aktif olduğu andan itibaren büyük ilgi gördü. Hali hazırda Instagram’dan satış yapan küçük büyük bir çok marka e ticaret sitelerine yönlendiren etiketler sayesinde Instagram’ı daha verimli bir şekilde kullanmaya başladılar.
Instagram alışveriş özelliği açılması gereken daha doğrusu onaylatılması gereken bir özellik. Bunun için de çok karışık olmasa da biraz karışık bir süreç söz konusu.
Biz sizler için Instagram’da alış veriş özelliği nasıl açılır, instagram alışveriş özelliği onaylatma nasıl yapılır, adım adım araştırdık.

İçindekiler

  1. SInstagram Mağazası Nasıl Oluşturulur?
    1. Başlamadan önce:
    2. Instagram Uygulamasında Instagram'da Alışveriş özelliğini etkinleştirme

Başlamadan önce:


Ürünleri gönderilerde ve hikayelerde öne çıkarabilmeniz için hesabınızın Instagram'da Alışveriş için onaylanmış olması gerekir.

Instagram uygulamasının en son sürümünün yüklü olduğundan emin olun.

Instagram'da alışveriş özelliğini Instagram Uygulamanızdan etkinleştirebilmeniz için öncelikle Instagram'da alışveriş kurulumunu tamamlamış olmanız gerekir.

Instagram Uygulamasında Instagram'da Alışveriş özelliğini etkinleştirme


Instagram Uygulamasından ürünleri öne çıkarma özelliğini etkinleştirmek için:

1. Profilinize gidin ve simgesine dokunun

2. Ayarlar'a dokunun

3. İşletme'ye dokunun.

4. Alışveriş'e dokunun. Not: Alışveriş'e dokunma seçeneği sadece Instagram'da Alışveriş özelliği için onaylanmış hesaplar tarafından kullanılabilir.

5. Devam'a dokunun

6. Profesyonel hesabınıza bağlayacağınız bir ürün kataloğu seçin.

7. Bitti'ye dokunun.

Alışveriş seçeneğini görmüyorsanız hesabınız büyük olasılıkla değerlendirme aşamasındadır veya Instagram'da Alışveriş için onaylanmamıştır. Değerlendirme süreci birkaç gün sürebilir ancak bazen hesabı daha ayrıntılı incelenmesi gereken durumlarda bu süre uzayabilir.

Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgimi almak istiyorsunuz ?

© 2019-2022 Oveosoft. Tüm hakları saklıdır. Gizlilik ve Güvenlik